Duben v naší třídě

Jaro vždy přináší více zábavy a méně učení. Na začátku dubna proběhly u nás ve škole velikonoční dílničky.V rámci atletiky jsme se zúčastnili prvních přípravných závodů a nedopadli jsme vůbec špatně. Při projektovém dni Den Země jsme si připomněli, jak je důležité chránit naši planetu. Na konci měsíce k nám přijel děda Miloš a vyprávěl nám, jak žijí včelky. Tradičně se naše třída poslední dubnový den proměnila v čarodějnickou školu a my jsme si užili den plný čar a kouzel.

Mgr. et Mgr. Kadavá Jana